TÝM

KATKA

koordinátorka a průvodkyně

Katka je od přírody plánovací typ. Ráda organizuje události, akce a dává projekty do chodu. Její velkou láskou jsou ale stromy a les. Dětem předává své zkušenosti o fungování lesního ekosystému a všem, co k němu patří. Proto má pod palcem mimo průvodcování také náš jedlý les a jeho zkrášlování.

MILAN

hlavní průvodce

Milan pracuje jako průvodce v lesních školkách od roku 2018. Dětem a jejich rozvoji se ale věnuje mnohem déle. Velmi rád aplikuje do praxe své poznatky z kurzů na téma seberozvoje, komunikačních technik nebo neurolingvistického programování. Je velmi empatický a s dětmi to prostě umí :)

MÍŠA

průvodkyně

Míša miluje propojení s přírodou a především chůzi bosky v trávě. Už jako malá holka trávila dost času s dětmi a jejich společnost ji moc bavila. Nic se na tom nezměnilo ani v dospělosti, kdy ji naplňuje být průvodkyní, být tu pro děti a ukazovat jim krásu světa kolem nás.


KOMUNITA

Mimo náš hlavní tým se na provozu Ubuntu podílí i další lidé, naše Ubuntu komunita. Každý z nás má talent na nebo nadšení pro něco jiného, proto jsme dali hlavy dohromady a vytvořili silnou základnu pro naši školku. Pojďme se spojit a tvořme tuto komunitu společně. 

KONTAKT

Ubuntu Kids, z.s.

myjsme@skolkaubuntu.cz

Benešov u Prahy
Ubuntu sad Kozmice