PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY LÉTO 2022


Příměstské tábory na letošní léto už jsou tady a proběhnou 3 turnusy:

Na prvním se podíváme opět do pohádkové země, každý den děti zažijí jiný pohádkový příběh. Budeme hodně vyrábět, luštit záhady a poznávat nové pohádkové bytosti. Chybět nebude samozřejmě ani náš známý Klíčník!

Další tábor nás provede cestou kolem světa. Děti budou malými objeviteli, kteří se s námi během týdne podívají na nejrůznější místa naší planety. Každý den nás bude čekat nové dobrodružství a úkol, který bude na míru připraven pro naše malé cestovatele. 

Poslední letní tábor bude ve znamení čar a kouzel. Budeme se učit magické formule, létat na košťatech a dělat fascinující pokusy. Chybět nebudou ani tajemné zkoušky a magické hry pro naše malé čarodějky a kouzelníky.

Registrace byly uzavřeny. V případě zájmu o místa náhradníků na třetí turnus tábory napište na e-mailu: myjsme@skolkaubuntu.cz .

DOKUMENTY A INFORMACE

PŘIHLÁŠKA ČLENA SPOLKU

Přihláška je určena pro rodiče nebo zákonné zástupce, kteří chtějí přihlásit své děti do letního provozu (tábora). Cena tábora zahrnuje také členství ve spolku.

PŘIHLÁŠKA DÍTĚTE

Přihláška pro dítě obsahuje vše potřebné ohledně termínů a letního provozu školky. Je určena pro děti členů našeho spolku, kterou naleznete vlevo.

CENÍK

Školka je zapsaným spolkem a svůj provoz financuje z členských příspěvků. Ceny jsou platné pro letní provoz roku 2022.

PROVOZNÍ ŘÁD

V provozním řádu naleznete vše, co při letním provozu platí. Před vyplněním přihlášek si ho prosím důkladně prostudujte.


Místo setkávání a předávání dětí -> U Křížku

49°48'59.8"N 14°47'15.7"E


Letní tábory 2021

KONTAKT

Lesní školka Ubuntu z.s.

myjsme@skolkaubuntu.cz

Benešov u Prahy
Ubuntu sad Kozmice